MAKALE

Adapazarı Klima Servisi

Adapazarı Klima Servisi

Adapazarı Klima Servisi

Adapazarı klima servisi olarak iklimlendirme cihazlarınızda yaşanan tüm sorunları işinde ehil olan personellerimizle gidermekteyiz. Klimalar yaz ve kış aylarında sıklıkla kullanılır. Günümüzde klimalı ev ve iş yerlerine fazla rastlanır. İnsanlara ferah ve kaliteli bir yaşam sunan klimanın kurulumundan bakımına kadar dikkat edilmesi gereken birçok ayrıntı bulunur. İklimlendirme cihazlarınızı işin uzmanı haricinde kimseye dokundurmamanız gerekir. Mesela klimanın ilk kurulumu mutlaka teknik ekip tarafından yapılmalıdır. Çünkü kurulacak olan yerin belirlenmesi, uygun yüksekliğin elde edilmesi, dış ünite montajı, gazın verilmesi gibi konular büyük bir dikkat istemektedir. Şartlara uygun kurulmazsa istediğiniz verimi alamayacağınız gibi cihazın hemen arıza yapmasına da neden olabilirsiniz. Firmamız klima kurulumlarına dikkatli bir şekilde yaklaşım göstermektedir.

Adapazarı Klima Servisi

Adapazarı Klima Servisi

Klima Servisi Adapazarı

Adapazarı klima servisi kurulumdan başka daha birçok konuda sizlere yardımcı olacaktır. Yıllık bakımlar klimalar için şarttır. Bu bakımlarda filtre temizlikleri yapılır, gaz eksilmesi varsa gaz dolumu yapılır. Borularda sızıntı ve akıntı varsa borular kontrol edilir. Dış ünite kontrolüyle birlikte artık klimanızı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Klimanız gürültülü bir şekilde çalışıyor olabilir. Hava üflemesi az olabilir. Kumandadan komutlar klimaya iletilmiyor olabilir. Cihaz çalıştığında pis bir kokuyla karşılaşabilirsiniz. Tüm bu konuların incelenmesi bakımlarda olmaktadır. Yaşanan sorunlar da tamir hizmetiyle giderilmektedir. Bakımı düzenli yapılan klimalar uzun yıllar sizlerle birlikte olacaktır. Küçük arızalar giderildiğinde büyük sorunların önüne geçilecektir. Firmamız tüm bu konulara dikkat ederek çalışmalarını sürdürmektedir.

Adapazarı Klima Servisi İletişim

Adapazarı klima servisi konumunda olan firmamızla hemen iletişim kurabilirsiniz. Teknik personellerimizi size yönlendirebilir ve cihazınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz hizmeti kaliteli bir şekilde sunabiliriz. Kurulum, bakım, tamir ve onarım konularında sizlere uygun fiyatlarla yaklaşım gösteren firmamız bütçenizi de önemsemektedir. Klimalar oldukça pahalı cihazlardır. Arızalandığı zaman yenisini almak zordur fakat yapılacak tamir ücretlerinin uygun olması size yenisini almaktan kurtarır. Eğer klimalarınızda verimsiz hava üflemesi ya da hata kodları ile karşılaşırsanız bizi arayarak arıza kaydı oluşturabilir ve hemen yardım talep edebilirsiniz. Zamanında yanınızda olan ekibimiz tüm sorunlara uygun olan kesin çözümleri size sunacaktır. EMR Teknik Servis 0(546) 546 88 54

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir