MAKALE

Adapazarı Teknik Servis

Adapazarı Teknik Servis

Adapazarı Teknik Servis

Adapazarı teknik servis konumunda olan firmamız tüm beyaz eşyalarınız ve iklimlendirme cihazlarınız için sizlere tamir hizmeti sunmaktadır. Beyaz eşyalar hayatınızı kolaylaştıran cihazlardır. Çamaşır ve bulaşık makineleri elde çamaşır, bulaşık yıkama derdinden sizi kurtarır. Üstelik su tasarrufunda bulunarak bütçenize katkıda bulunur. Suyunu almakta zorlanan ya da kirli su boşaltımında sorun yaşanan cihazlar incelenmelidir. Buzdolaplarınızda uzun süre birçok yemek ve gıdalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Buzdolabında karlanma, buzlanma sorunu sıklıkla yaşanır. Bundan başka lastiğinin eskimesi ya da koku problemi cihazın arızalandığını belirtir. Pasta, börek, kek pişirmek için kullandığınız fırınlarda alt ve üst ısı dereceleri farklı olursa istediğiniz performansı alamazsınız. İşte tüm bu arızalı olan beyaz eşyalar yerinde incelenerek profesyonel ekibimiz tarafından sorunları giderilmektedir.

Adapazarı Teknik Servis

Adapazarı Teknik Servis

Teknik Servis Adapazarı

Adapazarı teknik servis ekibi olarak Adapazarı- Kocaeli bölgesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Birçok mahalle ve semte hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabiliyoruz. Güler yüzlü personellerimize beyaz eşya sorunlarınızı anlatabilir soruna çözüm olacak alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Bazen parça değişimi bazen de yapılacak olan küçük bakımlar sorunu gidermek için yeterli olacaktır. Size yapılması gereken tamir yöntemi anlatılarak bilgilendirme yapılır. Eğer tamirle giderilemeyecek sorunlar varsa bunu direk müşterilerimize söyleyerek belirli bir iş prensibiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Beyaz eşyalardan başka kombi ve klimaların kurulumları, yıllık bakımları, arıza giderimi, tamir işleri de servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Adapazarı Teknik Servis İletişim

Adapazarı teknik servis olarak bizimle iletişime geçtiğinizde sorunlu olan cihazla ilgili notlarımızı almaktayız. İsim ve adres bilgisi alındıktan sonra sizlere randevu verilir. İşlerin planlı bir şekilde yürütülmesi konusunda randevularımıza sadık kalmaya özen gösteriyoruz. Yerinde ya da servisimizde tamir hizmetleri vermekteyiz. Farklı marka ve modelde olan beyaz eşyalarınız, kombi ve klimalarınız için bizi arayabilirsiniz. Kurulum ve montaj hizmetleri dahil bakım, tamirat konularında işinin ehli kişilerle çalışmaktayız. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle hareket eden firmamız müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Tamir edilerek ev ya da iş yerinizdeki teknolojik cihazlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Kaliteli bir tamir hizmeti almak için hemen bizleri arayabilirsiniz. EMR Teknik Servis 0(546) 546 88 54

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir