MAKALE

Adapazarı Beyaz Eşya Teknik Servisi

Adapazarı Beyaz Eşya Teknik Servisi

Adapazarı Beyaz Eşya Teknik Servisi

Adapazarı beyaz eşya teknik servisi olarak evinizde kullanmış olduğunuz her türlü beyaz eşyanızın bakımını ve tamirini yapmaktayız. Performansını kaybeden ve eskisi gibi çalışmayan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın ve ankastre ürünlerde deneyimli personellerimizle yanınızdayız. Bizi arayarak beyaz eşya sıkıntılarınızı hemen dile getirebilir ve randevu talep edebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede ulaşan ekibimiz karşılaşılan sorunları yerinde inceleyerek çözüm odaklı bir çalışma sergileyecektir. Bazı sorunlar kolay bir şekilde halledilebilir. Markanıza ait olan yedek parça kullanımı ile sizlere garantili bir servis hizmeti sunabiliriz. Uzun süreli tamir ve onarımlar için cihazı servisimize getirmekte ve sorununu gidererek size teslim etmekteyiz.

Adapazarı Beyaz Eşya Teknik Servisi

Adapazarı Beyaz Eşya Teknik Servisi

Beyaz Eşya Teknik Servisi Adapazarı

Adapazarı beyaz eşya teknik servisi olarak yenilikçi bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Gelişime ayak uydurarak tamir ve bakımları teknolojik cihazlarla yapıyoruz. Beyaz eşyalar oldukça pahalı cihazlardır ama zaman içinde performanslarını kaybeder. Yenisini almak yerine arızanın giderilmesi daha uygun fiyatlı olacaktır. Eğer çamaşır makineniz su almıyorsa ya da suyunu boşaltmakta zorluk çekiyorsa bizi aramalısınız. Bulaşık makinenizden çıkan tabak ve bardaklarda lekeler oluşuyorsa bu sorunu da hemen giderebiliriz. Yeterli soğutma yapmayan, karlanma ve buzlanma problemi yaşayan buzdolaplarındaki gıdaları çöpe atmak can sıkıcı bir durumdur. Üstelik bu tür cihazlar fazla elektrik harcayarak yüksek faturalarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bütün bu sorunları inceleyen teknik ekibimiz arızalı cihazlarınızdan eskisi gibi verim almanızı sağlayacaktır.

Adapazarı Beyaz Eşya Teknik Servisi İletişim

Adapazarı beyaz eşya teknik servisi iletişim numaralarımız sitemizde yer almaktadır. Tüm müşterilerimizin mağduriyetini gidermek için randevu sistemiyle planlı bir şekilde çalışıyoruz. Vaktinde size ulaşarak en kısa zamanda beyaz eşya sorunlarını gidermekte ve mağduriyet yaşamanızı da önlemekteyiz. Tamir ve bakımlarda kesin çözüme ulaşmak önemlidir. O yüzden firmamız beyaz eşya sorunlarınıza kesin çözüm sunan önerilerle yaklaşım gösterir. Geçici çözümler sorunların tekrar yaşanmasına ve beyaz eşyalarınızın daha kötü olmasına neden olacaktır. Şirket politikamızda müşteri memnuniyeti önemlidir. Sizler de bizimle iletişime geçerek hemen randevu oluşturabilirsiniz. EMR Teknik Servis 0(546) 546 88 54

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir